Haber Kanalları

A Haber - Gece Ajansı

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

A Haber

A HABER

Gündemi yakından takip edebileceğiniz A Haber Tv kanalı yayına 25 Nisan 2011 tarihinde başlamıştır. A Haber Tv Türkiye'nin ilk HD yayın yapan kanalıdır. Erdoğan Aktaş'ın yönettiği A Haber'i Çalık Holding kurmuştur. Ancak 2011 yılında ayrıldığında yerine Cengiz Er gelmiştir. A haber izle sunduğu haberlerin yanında spor dünyasını da yakından takip etmektedir. Kurulduğu ilk yıllarda Copa Amerika'nın tüm yayın haklarını alıp canlı ve naklen yayınlamıştır. Aynı dönem Ziraat Türkiye Kupası futbol karşılaşmalarını da canlı olarak yayınlamıştır. Günümüz de ise A Haber haber sunmasının yanında birçok alanda program yapmaktadır. Sağlık alanında ki gelişmeleri, teknoloji gelişmeleri gibi dünya çapında bilgileri de takip etmektedir. Kültürel bazı yayınlarda sunan A Haber geçmişi günümüze taşımaktadır. A Haber yaptığı programlar ile gündemde kalmayı başarmış ve bu alanda birçok gazetecilik ödülü almıştır.

A Haber izlemek

A haber kanalı gerek internet üzerinden gerek ise televizyon aracılığı ile oldukça fazla izlenen bir kanal’dır. Haber kanalı olmasının yanı sıra ortaya çıkardığı içerikler oldukça ilgi çekici olduğu için insanlar tarafından ilgiyle takip edilmektedir. ATV ile yakından bağı olan ve bazı futbol karşılaşmalarının şifresiz olarak yayınlandığı bir platformdur. Hal böyle olunca canlı tv izleme sitemizde bu yayınları HD olarak sizlere sunmaya site aracılığıyla devam etmektedir.

a haber, a haber canlı, a haber izle, a haber canlı izle, ahaber, a haber canli yayin, canlı haber izle, canli haber, haber izle, atv haber, haberler izle, a haber tv, ahaber canlı, haberler canli, canlı a haber izle, a haber canli tv izle, ahaber izle, a haber yayın akışı

Ünvan : TURKUVAZ HABERLEŞME VE YAYINCILIK ANONİM ŞİRKETİ
Yayın Merkezi : İstanbul
Web : http://www.canliyayinizle.org/a-haber-hd-izle
Telefon : (212) 300 66 66
Fax : (212) 354 46 59
E-Posta : haber@ahaber.com.tr
Adres : Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No:8 Beşiktaş – İSTANBUL