A Haber Canlı

24/05/2016
A Haber Canlı

A Haber Canlı

Türkiye’de gelişen TV sektörü ile birlikte ulusal kanallar, haber ve spor kanalları kurmaya başladılar.  Türkiye’nin en büyük kanallarından olan ATV, 2011 yılında a haber adında haber kanalını kurdu. a Haber canlı olarak TÜRKSAT, Tivibu, Digitürk, Tele Dünya, Kablo TV, D Smart ve internet üzerinden yayın yapmaktadır. a haber hem SD hem de HD olarak yayın yapmaktadır. a Haber tartışma programları, haber programları, canlı bağlantılar, ekonomi haberleri, spor haberleri ve diğer yayınları ile Türkiye’nin en iyi haber kanalları arasında yer almaktadır.

            a Haber kanalı akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan canlı TV izleme siteleri yardımıyla kolay bir şekilde izlenebilmektedir. Canlı TV izleme sitelerinde a Haber yayın akışı bölümüne de ulaşabilirsiniz. Yayın akışı, kanallara ait programların yayınlanma saatlerini gösteren listeye verilen addır. Ayrıca a Haber kanalının yapmış olduğu ekonomi haberleri borsa ve forex piyasalarında işlem yapacak kişilere, a Haber’in uzman yorumcuları ile detaylı bilgi aktarımı sağlayarak izleyicilerin doğru işlemler yapmasını sağlamaktadır. Hisse senedi alacak kişilerin a Haber’in ekonomi haberlerini takip etmesi çok yararlı olacaktır.

            İnternetten canlı TV izleme sitelerinden a Haber dışında tüm haber, spor, belgesel, ulusal, müzik ve çocuk kanallarını izleyebilirsiniz. Ayrıca TÜRKSAT dışında diğer uydularda yayın yapan tüm kanalları internetten canlı TV izleme sitelerinden 720p ve 1080p çözünürlükte izleyebilirsiniz.

            Yayın linkine ulaşmak için tıkla => A Haber Canlı İzle

Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?