TRT 1 HD Canlı İzle

27/05/2016
TRT 1 HD Canlı İzle

TRT 1 HD Canlı İzle

TRT CANLI

 TRT, 1964 yılında çıkarılan TRT izle kanunuyla kurulan ve kamu yayıncılığı yapmakla görevlendirilmiş Türkiye’nin ilk TV kanalıdır. 1990 yılına kadar ilk özel TV ve radyo kanalı kuruluna kadar Türkiye’de tek başına yayın yapmıştır. TRT günümüzde TRT 1, TRT3, TRT Belgesel, TRT Çocuk, TRT Haber, TRT Müzik, TRT Okul ve TRT Türk kanalları ile yayın yapmaktadır. TRT Türkiye’de halkın vergileri ile kurulan TRT; TÜRKSAT,  Tivibu, D Smart, Kablo TV, Digitürk, Tele Dünya, karasal yayın ve internet üzerinden tüm platformlardan canlı yayın yapmaktadır. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayarlardan internet olan her yerde TRT canlı olarak izlenebilmektedir.

trt hd izle

trt 1 hd izle

 Canlı TV izleme sitelerinden TRT’ye ait tüm TV ve radyo kanallarını kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca TV izleme sitelerinden TRT’ye ait kanalların yayın akışına da ulaşabilirsiniz. Yayın akışı, programların yayınlanma saatini içeren günlük olarak güncellenen listeye verilen addır. TRT tüm parti ve siyasi kuruluşlara eşit olarak yaklaşıp tarafsız yayın yapmak için kurulmuştur. TRT kanalları sadece Türkiye’deki Türklere değil, TRT Avaz gibi kanallarla dünyadaki tüm Türklere yayın yapmaktadır.

            TRT 1 kanalını HD olarak izlemek istediğiniz zaman TRT HD kanalından izleyebilirsiniz. Türkiye’nin en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisi her Çarşamba günü TRT ve TRT HD kanalından yayınlanmaktadır. UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçlarını TRT ve TRT Spor kanallarından canlı olarak yayınlanmaktadır.

Yayın linkine ulaşmak için tıkla => trt 1 canlı yayın izle

Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?