Gizlilik Politikası

Canlı Yayın İzle, sitesi olarak sitemiz üzerinden kesinlikle şifreli yayınlar yapılmamaktadır. Mevcut internet sitemiz üzerinden dış sitelere bağlantılar gerek reklam olarak gerek ise tarafımızdan verilebilmektedir. İllegal ( hacklink, sunucu erişimi, hack ) gibi durumlar sitemiz fark ettiğinde gerekli yasal işlemi başlatma hakkını saklı tutmaktadır.

Bu tarz illegal içerikli unsurlara rastlamanız durumunda iletişim kanallarımız üzerinden bizimle iletişime geçerek sorunu giderebiliriz.

Tv İzle
Bunun haricinde sitemiz üzerinden yapılan yayınlar kesinlikle değiştirilmeden ve her hangi bir kanal’da veya içerik’te oynama yapılmadan tarafınıza sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden yapılan yayınlar mevcut embed kodları veya rtmp kodları ile yayını port olarak sitelerine ekleyen başka siteler tarafından oluşturulan kodların yansımasıdır. Sitemiz kesinlikle her hangi bir illegal veya telif hakkına tabi tutulan işlemlerde sorumluluk kabul etmemektedir.

Her hangi bu tarz işlemler veya benzer telif hakkı kapsamına giren işlemlerde uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Tarafımıza yapacağınız mail aracılığıyla telif hakkı uyarısı 3 iş günü içerisinde değerlendirilip, uygun görüldüğü takdirde mevcut içerik kaldırılacaktır.