Hakkımızda

Canlı tv izle

 Sitemiz 2016 yılında kapsamlı bir sektör analizi ile kuruldu. Mevcut tasarımı ve özellikleri ile diğer sitelerin önüne geçmeyi hedefleyen ve bu bağlam’da mevcut iyileştirmelerini günden güne tamamlayan bir siteyiz.

Sitemiz üzerinden atv, kanal d, show tv, tv8 gibi popüler kanalların yanı sıra birçok az izlense de gene takipçisi ve belli bir kitleye hitap eden kanalları da bu sayede izleme fırsatı yakalayacaksınız. Sizler için sık soracağınızı düşündüğümüz soruları bu kısım’da açıklamayı uygun görüyoruz.

Canlı tv nasıl izlenir?

Canliyayinizle.org, adresimize girdikten sonra karşınıza mevcut kanalların logoları ve isimleri çıkacaktır.İzlemek istediğiniz kanalın logosunun üzerine veyahut direk yazı üzerine tıklayarak mevcut kanala ulaşabileceksiniz.

Kanala ulaştıktan sonra yayın otomatik olarak başlayacaktır. Yayın başlamaz ise bunun 2 sebebi vardır;

  • İnternet bağlantınız kötü ve mevcut sayfa tam olarak yüklenemedi.
  • Mevcut yayın’da hata mevcut o yüzden yüklenemedi.

Birinci sorunu kontrol ettiğiniz halde yayın açılmaz ise hemen bize bunu bildirmeniz gerekmektedir. Mevcut teknik destek ekibimiz kısa zaman’da sorunu çözecektir.

Yayının altında bulunan hata bildir butonuna basmanız yeterli olacaktır. Bu sayede hem sitemizin gelişimine katkı sağlayıp hem de yayınlarımızı izlemeye devam edebileceksiniz.

Tv izlerken donma sorunu olur mu?

Mevcut kanallarımızı izlerken nadir’de olsa internet hızınıza bağlı olarak donma yaşanabilmektedir. Sitemiz üzerinden mevcut oynatıcılar ile alakalı donma kesinlikle yaşanmamaktadır. Bu bağlam’da eğer donma devam ediyor ve internet hızınız hızlı olduğu halde sorun yaşıyorsanız gene hata bildir butonunu kullanabilirsiniz.

Sitemiz her zaman ziyaretçilerine hd tv izleme keyfini yaşatmak için çalışmaktadır. Sitemiz üzerinden şifreli yayın yapan kanallar kesinlikle paylaşılmamaktadır. Bu şekilde her hangi bir link veya url yapısı olsa dahi mevcut yayınlar farklı kanalları oynatmaktadır.

Canlı tv izlerken donma problemini azaltmak için neler yapılabilir?

Sitemiz üzerinden donma problemini azaltmak için CTRL+D kombinasyonu ile mevcut yayını sık kullanılanlara ekledikten sonra sayfayı yenilerseniz player kendini güncelleyecek ve donma sorunu bir nebze olsun düzelecektir.

Telif hakkı, reklam veya aklınıza takılan her hangi başka bir soru için iletişim adreslerimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.