Haber Kanalları

Ntv - Hava Durumu

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

Ntv

Ntv izle

Cavit Çağlar tarafından kurulan Ntv Türkiye’nin ilk haber kanalıdır. NTV canlı olarak 7/24 izleyebilirsiniz. Türkiye'de son dakika gelişmeleri, ekonomi haberlerini anlık takip etmeniz mümkündür. Dünya’daki gelişmeleri ntv canlı izle. Alanında en iyi habercilerin bulunduğu bir kanal.  NTV, ulusal ve uluslararası haberler başta olmak üzere, ekonomiden kültür-sanata yaşam ve spor konularına en ince ayrıntısına kadar odaklanan programları da yayınlamaktadır. Yayın hayatı boyunca 700'den fazla ödül almıştır. Merkezi İstanbul'da bulunan NTV, Ankara, İzmir, Diyarbakır ve Brüksel temsilcilikleri bulunan, yurdun ve dünyanın dört bir yanındaki muhabirleri, Reuters, ENEX, APTN, BBC gibi dünyanın önde gelen haber kuruluşları ve çeşitli haber ajansları ile birlikte gündemi takip ediyor.

Günümüzde yayınlanan programları,

-Güne Başlarken

-Haber Merkezi

-Günün İçinden

-Gece Bülteni

-Yakın Plan

-Akşam Haberleri

-Hafta sonu Akşam Haberleri

-Haber Merkezi Hafta sonu

-Ana Haber

Söyleşi programları;  Berfu Güven ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Cem Kılıç'ın sunduğu Çalışma Hayatı programı sizlerin sorularınızı bekliyor. SGK ile ilgili sorularınız, işyerinizde ki sosyal imkânlarınız ve iş hayatında ki haklarınız ile ilgili tüm detayları sizlere kanundaki yerlerini göstererek anlatıyorlar.

Yaşam-Belgesel; günümüzdeki işlerin görüldüğü gibi olmadığına, ne kadar emek istediğini anlatan programlar ile karşınızda NTV.

-Yazı İşleri

-Gece Gündüz

-Tadı Damağında

-Zor İşler

-NTV Belgesel Kuşağı

-Tadı Damağımda

-Acaba

-Güzel Hayat

Ekonomi; Ülkemizde yaşanan tüm ekonomik gelişmelerin aktarıldığı, Tefe, Tüfe oranlarının canlı yayında hesaplandığı ve borsadaki son gelişme ve tahminlerin yapıldığı kanal.

Spor; iki kategoride işledikleri program Türkiye ve Avrupa'daki gelişmeleri takip ediyor.

Siyaset; Basın Odası, usta kalemlerin katıldığı siyaseti ele aldıkları program. Her hafta farklı gazete ve kanalardan gelen uzmanlar siyaseti değerlendiriyor. Bunun gibi birçok programı NTV de bulmanız mümkün sevgili izleyiciler.  Her zaman takipte olun bizim sitemizden çevrimiçi olarak izleyin.

Ntv izle, ntv hd izle

Bir önceki kanalımız olan Trt1 kanalını ücretsiz izleyebilirsiniz.

Ünvan : NTV Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.
Yayın Merkezi : İstanbul
Web : http://www.canliyayinizle.org/ntv-izle
Telefon : +90 (212) 335 00 00
Fax : +90 (212) 330 00 50
E-Posta : sorumlumudur@ntv.com.tr
Adres : Ahi Evran Cad. No:4 Maslak - SARIYER / İSTANBUL

Kanal Yayın Akışı