Spor Kanalları

Ntv Spor - Formula E Magazın

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

Ntv Spor

Ntv spor

Doğuş Grubuna bağlı olarak, NTV Spor yayın hayatına 17 Mart 2008 de başlamıştır. Bir dönem NBA hakları kendisinde olduğundan NBA maçlarını yayımlamıştır. Futbol yayınları yanında ntv spor canli olarak Türkiye Milli Basketbol Takımı ve Turkish Airlines Euroleague maçlarını voleybol’da ise Plaj Voleybolu Ligi'ni izleyicilerine sunmaktadır. NTV Spor önce Kral Tv'nin karasal yayın frekansı ile yayın yapmaya başlamıştır. Daha sonra izleyicisi artınca ve popülerliği artınca tam anlamıyla ulusal spor kanalına dönüşmüştür. İlerleyen dönemde süper lig gibi ileri düzey liglerin yayın haklarını alınca izleyici oranını daha da artırma hedefine yönelmiştir. 23 Temmuz 2012 tarihinden itibaren yayın formatını HD olarak değiştirmiştir.

Programları:

90+: Pazartesi geceleri saat 23.00’da ekranlarda olan futbol tartışma programını Hasan Şaş, Mehmet Demirkol, metin Tekin, Özder Özen sunmaktadır. Süper Ligde oynanan maçları yorumluyorlar.

0: Sunuculuğunu Güntekin Onay ve Rıdvan Dilmen'in yaptığı program, maç sonlarında ve ntv spor canli olarak devre aralarında yayınlanmaktadır.

Futbol Aktüel: Pazar günleri saat 17.00’da Ercan Taner'in sunumuyla Süper Lig maçları değerlendiriliyor. Katılımcıları, Bağış Erten, Metin Tekin ve Önder Özen de düşünceleri ile programa katkıda bulunuyor.

Spor Merkezi: Hafta içi her akşam saat 18.00’da Ercan Taner ve Özgür Buzbaş'ın sunuculuğunu yaptığı program NTV Spor'da ana haber bülteni yerine geçmektedir.

Günün tüm spor haberleri sunulur.

Spor Servisi: Haftanın ilk üç günü ekranlarda olan saat 11.10’da başlayan programı Ntv Spor Müdürü Fuat Akdağ ve Mehmet Demirkol sunmaktadır. Spor haberlerinde en önemli konuları ele alırlar.

Yedi Gün Spor: Cumartesi sabahları saat 19.00’da başlayan programın sunuculuğunu Roksan Kunter, Tuğba Dural, Emek Ege, Emre Gönlüşen, İsmail Şenol yapmaktadır. Gün boyu akranlarda sıcak gelişmeleri zaman zaman aktarmaktadırlar.

Spor Pazarı: Pazar günleri sabah saat 90:00'da ekranlarda olan programın sunuculuğunu Tuğba Dural ve İsmail Şenol yapmaktadır. Gün boyu akranlarda sıcak gelişmeleri zaman zaman aktarmaktadırlar.

Gol: Sunuculuğunu Güntekin Onay ve Emek Ege'nin yaptığı programda Avrupa liglerndeki gelişmeler ele alınıyor. Her Cumartesi saat 17:00'da ntv spor izle.

Yenilsen de Yensen de: Cumartesi saat 13:30'da yayınlanan programı Bağış Erten ve Banu Yelkovan sunuyor. Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray başta olmak üzere takımların taraftarları ile Spor Toto Lig'i değerlendiriyor.

7/10: Murat Caner ve Mert Aydın'ın sunduğu program gazete başlıklarını ve öne çıkan haberleri inceliyor. Program hafta içi her sabah saat 07:00'da NTV Spor'da. İzleyicilerde sosyal medya aracılığıyla katılabiliyor.

14/16: Emre Gönlüşen'in sunumuyla ekranlarda olan program gün ortasında yayınlanmaktadır. Hafta içi her gün saat 14:00'da.

Spor Gecesi: Hafta içi hergün saat23:00'da Emek Ege ve Irmak Kazuk'un sunduğu programda spor basınında önemli haberler değerlendiriliyor.

Belgesel kuşağı: Futbol dünyasında çeşitli belgeseller yayınlanmaktadır.

Veni Vidi Vici: Dünyanın en önemli rekabetlerini ve futbolun en önemli şehirlerini konu alan programda taraftarın maç öncesi bekledikleri, ünlü futbolcuların düşünceleri ile maçın önemi tartışılmaktadır. Yayın saati canlı yayın durumuna göre değişmektedir. programı Banu Yelkovan ve Bağış Erten ile birlikte sunmaktadır.

Canlı Yayın İzle

canli tv ntvspor, e canlı ntv spor, ntv spor canlı e tv, ntvspor ca li yayin izle, Ntv sport tv canli yayin, ntv spo, ntv spor tv izle

Ünvan : A Yapım Radyo ve Televizyon Yayıncılığı A.Ş.
Yayın Merkezi : İstanbul
Web : http://www.canliyayinizle.org/ntv-spor
Telefon : 0212 335 00 00
Fax : 0212 330 00 50
E-Posta : sorumlumudur@ntvspor.net
Adres : Ahi Evran Cad. No:4 Maslak Sarıyer İstanbul