Ulusal Kanallar

Show Tv - Tatlı Nigar

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

Show Tv

Show TV

Ciner Medya Grubunda yayın yapan kanallar arasında Show Tv de var. Show tv Haldun Simavi tarafından Fransa'da kurulmuş ve1 Mart 1992'de Başka Bir Alem! sloganı ile yayın hayatına başlamıştır.

Yayımlanan Programlar:

Diziler: 

-Asla Vazgeçmem

-İlişki Durumu: Karışık

-Mayıs Kraliçesi

-Kış Güneşi (yeni dizi)

Dini programlar; Mustafa Karataş'ın sunumuyla hoş sohbet ortamı bulabileceğiniz güzel bir program.

Yarışma; çok farklı bir formatta karşınızda olan show tv yarışmaları ile sizleri şaşırtıyor. Formatı genellikle aile yapısına uygun ve nasıl olması gerektiği konularını işliyor.

-Kız tarafı Erkek Tarafı

Titiz misiniz?

-Gelin Evi

Haber kuşağı; show tv canlı yayın olarak her akşam Ana Haber bültenini show tv canlı olarak izleyebilirsiniz. Doğru ve tarafsız gündemi takip eden herkes Jülide Ateş'in sunumu ile Jülide Ateş İle Show Ana Haber programını show tv canlı izle.

Magazin kuşağı; en popüler haberlerin yer aldığı programlar bu kanalda. Hafta sonunu keyifle geçireceğiniz programlar; Cumartesi Süprizi , Pazar Süprizi.

Yaşam aktüel; "Bir bebeğin nasıl bakılması gerektiğini, mutfakta nasıl yemekler yapmalıyız?, Acaba Ankara nasıl bir yer?" sorularının en güzel cevaplarını veren bir kanal. Programları ile sizlere sıkılmadan yorulmadan merakla izleyeceksiniz. Evrim Akın İle Ev Kuşu ile yeni ev tasarımları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Nursel'in Mutfağı, Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu promramları ile hem yeni lezzetler öğrenecek hem de ülkemizin en güzel yerleri keşfedeceksiniz. Yeni anne baba olan çiftlerin  Merhaba Bebek adlı  programı muhakkak izlemesi gerektiğini düşünüyorum. Öğrenecek çok bilgi var.

Show TV HD

yeni bir formatla karşımızda olan  Show TV HD, 4 Ocak 2011'de kurulan kanal önceleri sadece Digitürk'ten yayın yapıyordu. Şimdi diğer uydular ile eş zamanlı yayına başlayan show tv eskisinden kat kat daha kaliteli görüntüye sahip.

show tv canli, show tv, show tv canli izle, show tv canli yayin, show tv izle, şov tv, show canli, show tv canlı yayın izle, canli show tv izle, şov tv canlı, şov tv canlı izle, star tv canlı izle kesintisiz, show canlı yayın, show canli izle, shov, showtv, canli tv show, canli show tv

Bir önceki yayınımız Star tv izle, canlı bir şekil'de izleyebilirsiniz.

Ünvan : AKS TELEVİZYON REKLAMCILIK VE FİLMCİLİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Yayın Merkezi : İstanbul
Web : http://www.canliyayinizle.org/show-tv-canli
Telefon : +90 212 313 60 00
Fax : +90 212 313 73 36
E-Posta : izleyicitemsilcisi@showtv.com.tr
Adres : Tevfikbey Mah. 20 Temmuz Cad. no: 42 Sefaköy Küçükçekmece-İstanbul