Ulusal Kanallar

Trt 1 - Bekir Develi İle Annemin Yemeğ

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

Trt 1

TRT 1

Türkiye'nin ilk televizyon kanalı olan Trt 1 yeni yılda da en güzel proglamları ile karşınızda. 2016 yılında  Trt 1 ekranlarında en güncel diziler en eğlenceli yarışmalar bizleri bekliyor. Bizleri yepyeni bir dizi bekliyor Seddülbahir 32 Saat,  Çanakkale Seddülbahir cephesi'ni anlatan yeni dizi  14 Ocak 2016 Perşembe akşamı saat 20:00 de ekranlarda olacak kaçırmayın.

Diziler; Trt 1 'de en yeni bölümleri ile bizleri yeni maceralar bekliyor. "Seksenler, Diriliş; Ertuğrul, Yeşil Deniz, Filinta, Baba Candır, Heredot Cevdet Saati, Büyük Sürgün Kafkasya" güncel diziler.

Haber kuşağını Trt 1 canlı izle her zaman  Seval Çöpür'ün sunumuyla gündemi takip edebileceksiniz.Trt 1 canlı yayın olarak kış sezonu  19:20 ekranlarda.

Gündüz kuşağı; Tarihimizi, geleneklerimizi, ülkemizi, tanıtmaya devam eden Trt 1 farklı programlar ile karşımıza çıkıyor işte bunlardan bazıları.

-Ömür Dediğin

-Enine Boyuna

-İyi Fikir

-Ana Ocağı

-Savaşta Barışta Türk Ordusu

-Pastane

Sinema; hemen her gün sabah kuşağında, gün ortasında ve gece sinemasını izlemeniz mümkün.

  Trt 1'de önemli spor müsabalarını, TBMM'de alınan kararları, son dakika haberleri Trt 1 canlı yayın olarak izleyebilirsiniz.

Yaşam aktüel; Deniz Orhun sunumuyla Pastane sizleri mutfakta şef yapmaya davet ediyor. Hafta içi her gün saat 13:25 de Trt 1'de.

Haftalık programlar; Pelin Çift sunumuyla  Pelin Çift İle Gündem Ötesi her hafta Çarşamba günleri 22:30'da gündem de olan konuları işliyor. Tarihin gerçekleri, semboller, dini konular ve bilim dünyasında ele alınması gereken konulara değiniyor.

Yarışmalar;  Ana Ocağı bu programda bilgisi ve birikimiyle katılımcıları öğreten, eğiten, örf ve adetleri hatırlatan bir program hazırlanmış. Katılan yarışmacıların kaybetmediği tek yarışma denebilir.

Trt 1'de Spor programları trt 1 canlı izlemeniz mümkün.

İzlemeye devam edin.

trt 1 canlı, trt 1, trt 1 canli izle, trt canlı, trt 1 izle, trt1, trt 1 canli yayin, trt1 canlı, trt1 izle, trt 1 canlı yayın izle, trt 1 yayın akışı, trt hd izle, trt1 canli izle, trt canli izle, trt izle, trt1izle, trt 1 canlı tv, trt bir canlı yayın

Bir önceki yayınımız Tv8 kanalını HD ve Canlı olarak sizlere aktarmaktadır.

Ünvan : Türkiye Televizyon Kurumu
Yayın Merkezi : Ankara
Web : http://www.canliyayinizle.org/trt-1-izle
Telefon : 0312 490 43 43
Fax : 0312 463 23 35
E-Posta : aktifhat@trt.net.tr
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA