Ulusal Kanallar

Tv8 - Çok Güzel Hareketler Bunlar

Canlı yayın izle - Kesintisiz tv izle - Canlı tv izle
Kanal İçin Henüz Yorum Yapılmadı, İlk Yorumu Sen Yapmak İstermisin?

Tv8

Tv 8

Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunan Tv 8 Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu Ortaklığında yayın yapmaktadır.

İlk haber kanalı olarak kurulan Tv 8 Acun Ilıcalı'ya satıldıktan sonra haberciliğe son vermiştir. Kanal da haber sunulmamaktadır. Kanal sadece eğlence ve dizi ağırlıklı olarak hizmet veriyor.

Dizi kuşağı; kanalda diziye fazla ağırlık verilmemiş ancak yayınladığı dizilerin reyting raporları yüksek. Ayrılsak da Beraberiz, Maral: En Güzel Hikayem, Aşkların En Güzeli (Günlük dizi) bu diziler güncel olmamasına rağmen izleyenleri tekrar tekrar izlemesinden keyif almasını sağlayabiliyor.

Yarışma kuşağı; en yeni yarışmaların bulunduğu kanal.Tv8 canlı izle, Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Ver Fırına, Ütopya, O Ses Çocuklar, Ütopya Panaroma, Rising Star Türkiye, İşte Benim Stilim All Star, En Zayıf Halka Türkiye'nin en çok ses getiren ve ilk farklı formatlardaki yarışmalarıdır.

Talk Show; 3 Adam tv8 canlı izle. Sunuculunu Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç'un yaptığı program da doğaçlama skeçler sunuluyor. Ünlü konukların katıldığı program sizlere eğlenceli dakikalar yaşatacak.  Kel Alaka, Atalay Demirci'nin sunduğu stand up gösterilerinin yanında ünlü konukları da ağırlıyor. Kahkaları ile ünlü olan Saba Tümer de burada Saba ile Oyuna Geldik programı ile karşınızda. Gündüz kuşağında bizleri Hülya Avşar Show farklı format yapısı ile ekranlar da olacak tv8 izle.

Yaşam aktüel; Herkes pilav yapmayı en iyi bildiğini söyler ama işin sırrını Arda'nın Mutfağı'nda öğreneceksiniz. Basit bir pratik bilginin sizler için ne kadar önemli olduğunu göreceksiniz. Şeffaf Oda da ise ünlülerden devlet bakanlarına kadar her kesimden insanların anlatılmamış hayat hikâyelerini dinleyeceksiniz. İzledikçe kazandıran tek yarışma programı Para Bende. Eğer sürekli takip ederseniz güzel tatiller kazanabilirsiniz.

Spor; Bay Tahmin Ve Gool programları ile sizlere futbolu en doğru şekilde anlatıyorlar.

tv8 canlı, tv8 izle, tv8 canlı izle, tv 8 canli izle, Tv8 Canli Yayin, tv 8, tv 8 canli, tv 8 izle, canlı tv8 izle, tv 8 canli yayin, canlı tv8, tv8 yayın akışı, tv8 canlı yayın izle, tv8 canlı izle hd, tv8 canlı hd, tv8canlı, TV 8 Canlı Yayın İzle, canli tv 8

Bir önceki kanalımız show tv canlı izle, kesintisiz bir şekil'de o kanalı'da takip edebilirsiniz.

Ünvan : Acun Medya
Yayın Merkezi : İstanbul
Web : http://www.canliyayinizle.org/tv8
Telefon : 0 212 304 88 88
Fax : 0 212 288 04 13
E-Posta : info@tv8.com.tr
Adres : Huzur Mahallesi Ayazağa Cendereyolu Caddesi No : 4 34396 Şişli / İstanbul