Yayın Hakları

Canlı tv

İnternet ortamı bilmiş olduğunuz gibi gün’den güne kendini yenileyen ve sürekli gelişen bir sektör’dür. Hal böyle olunca mevcut televizyon’da ücretsiz olarak izlediğimiz kanallarında bu platform üzerinde yer alması gayet doğal’dır. Sitemizde bulunan yayınların hepsi şifresiz kanallardan oluşmakta ve ücretsiz olarak siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Yayınlarımız hakkında doğacak her türlü telif hakkı ve yerel tv sahiplerinin şikâyetleri değerlendirilecektir.

Bu tür şikâyetler sitemizce uyar, kaldır prensibi benimsenerek 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır. Hak sahipleri sitemizin amacını hakkımızda kısmını inceleyerek öğrenebilirler.

Canlı Tv İzleme Telif hakkı

Sitemiz karasal ve uydu üzerinden şifresiz olarak televizyon’da yayınlanan kanalları mevcut sitesinde video oynatıcılar sayesinde yayınlamaktadır. Yayınlar mevcut kanal sahiplerinin aktardığı şekil’de oynatılmakta ve her hangi bir değişiklik yapılmadan yansıtılmaktadır. Yayınlar yapılırken kesinlikle kayıt altına alınmaz ve başka bir platform’da depolanmamaktadır.

Sitemiz mevcut yasa ve kanunları detaylı şekil’de inceleyip ona göre mevcut düzenini oluşturmuştur. Bunun hakkında gerek tk.gov.tr gerek ise rtuk.org.tr incelenmiştir. Gene de mevcut kanal sahipleri detaylı ve açıklayıcı bir telif hakkı ihlali bulurlar ise bizimle iletişim kanallarımız üzerinden rahatlıkla iletişime geçebileceklerdir.

Gizlilik

Sitemiz üzerinde bulunan yayınlardan her hangi bir hak talebimiz ve gizlilik şartımız bulunmamaktadır. Mevcut yayınlardan doğacak hiçbir sorumluluğu kabul etmemekle birlikte içerik hak sahipleri içerikleri için iletişime geçebilirler. Bunun yanı sıra kanallar hakkında yazmış olduğumuz yazılar, blog’da yer alan yazı ve görseller tamamıyla bize aittir ve başka internet sitelerinde paylaşılması gizlilik ihlalidir. Bu tarz siteler tarafımızdan uyarılacak ve 3 iş günü süre verilecektir.

Canlı tv izlemenin her hangi bir yaptırımı var mıdır?

İnternet üzerinden şifresiz yayınları izlemenin suç olmadığı çok açık olsa da, ziyaretçilerden gelen bu soruya da açıklık getirmek istiyoruz. Sitemiz üzerinden izlediğiniz yayınlardan her hangi bir suç işlemezsiniz şunu şu şekil’de düşünebilirsiniz. Evinizde televizyon izlerken suç işlemediğiniz gibi mevcut internet sitemizden tv kanallarına izlerken de suç işlemezsiniz.

Canli Yayın İzle Yönetimi